ja_mageia

  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
Ana Sayfa Shell Enerji Sektörü Ürünleri
Enerji Sektörü Ürünleri

Shell Argina X

Shell Argina X, Shell Argina T yağının tüm üstün özelliklerine sahip olduğu gibi 40 mg KOH/g olan yüksek TBN değeri ile de maksimum yağ ömrü ve koruma sağlar. Çok ağır şartlar altında çalışan ve kükürt miktarı yüksek ağır yakıt kullanan orta devirli dizel motor yağıdır. Özellikle düşük yağ tüketimi olan ve kükürt miktarı fazla ağır yakıtlar ile çalışan dizel motorlar alkali değeri yüksek yağlara ihtiyaç duyarlar. Yüksek alkali değeri, yakıt içindeki yüksek kükürt değerinin yanma sonucu oluşturduğu asidik ortamı nötralize ederek motorun korozyon ve aşınmaya karşı korunmasını sağlar.

Shell Argina XL

Shell Argina XL, enerji ve denizcilik sektöründe, yüksek kükürtlü ağır yakıt kullanılan, yağ eksiltmesi düşük dizel motorlarda kullanıma uygun, yüksek performanslı bir dizel motor yağıdır.

Shell Mysella XL

Shell Mysella XL, çalışma sıcaklıklarının ve termal stresin fazla olduğu 4 zamanlı gaz motorlarında daha uzun yağ değişim aralıkları sağlamak üzere özel olarak geliştirilmiş yeni nesil bir motor yağıdır. Mysella XL daha temiz ve verimli yanma sağlayan, günümüzün ve gelecekte getirilmesi düşünülen düşük NOx emisyon gereksinimlerini karşılayacak şekilde geliştirilmiş yeni nesil teknolojili bir üründür. Mysella XL doğal gaz kullanılan motorlarda yağ değişim aralıklarının uzamasını sağlar. Mysella XL düşük kül içerikli yağ kullanımı tavsiye edilen motorlarda tavsiye edilmektedir.


Shell Mysella LA

Shell Mysella LA, düşük küllü yağ kullanımı tavsiye edilen yüksek devirli, buji ateşlemeli gaz motorları için geliştirilmiş yüksek performanslı bir üründür. Formülasyonu özel olarak seçilmiş baz yağlar ve kül içeren ya da içermeyen deterjan-dispersan, aşınma önleyici ve köpük önleyici katıklardan oluşur. Shell Mysella LA yeni nesil motorlardaki düşük NOx emisyon gereksinimlerini karşılayacak şekilde geliştirilmiştir.

Shell Mysella MA

Shell Mysella MA, orta seviye kül özelliği istenen veya sour gas? kullanılan, yüksek hızlı, buji ateşlemeli, dört zamanlı motorlar için tavsiye edilmektedir. Shell Mysella MA formülasyonu, çalışma şartlarına uygun olarak seçilmiş yüksek kaliteli baz yağlar ve performansı artıran, deterjan/ dispersan, aşınma önleyici, korozyon önleyici ve köpük önleyici katıklardan oluşur. Shell Mysella MA yeni nesil motorlardaki düşük NOx emisyon gereksinimlerini karşılayacak şekilde geliştirilmiştir.

Shell Turbo T

Shell Turbo T ürünleri, günümüzün ve gelecekteki yüksek güçlü buhar türbinlerinin gereksinimlerini karşılayacak şekilde özel olarak geliştirilmiştir.

Shell Turbo CC

Shell Turbo CC, kombine çevrim sisteminin bulunduğu buhar ve gaz türbinlerindeki en zor şartlara dayanıklı olacak şekilde formülasyonu yapılmıştır.

Shell Turbo GT EP 32

Shell Turbo GT EP 32, günümüzün modern gaz türbinlerinin ağır çalışma şartlarına göre geliştirilmiş sentetik türbin yağıdır.

Shell Diala AX

Shell Diala AX, yüksek rafine edilmiş naftanik karakterli mineral yağlardan üretilen, oksidasyon inhibitörü ihtiva eden bir transformatör yağıdır.

Shell Diala B

Shell Diala B, yüksek rafine edilmiş naftanik karakterli mineral yağlardan üretilen, oksidasyon inhibitörü ihtiva etmeyen transformatör yağıdır.

Shell Diala D

Shell Diala D, inhibitör içermeyen yağ sınıfında en üst performans seviyesine sahip transformatör yağıdır. Yüksek kalitede naftanik esaslı mineral yağlar kullanılarak üretilmiştir. Çok yüksek oksidasyona dayanım ve dilelektrik kuvvete sahiptir. Akma noktası düşürücü katıklara ihtiyaç duymadan çok düşük sıcaklıklarda yüksek performans gösterirler.

Shell Diala S

Shell Diala S, inhibitör içermeyen yüksek kaliteli bir üründür. Oksidasyona karşı yüksek dirence sahiptir. Düşük sıcaklıklarda iyi bir performansa gösterir.

 
Shell

 

Teklif Formu

İhtiyacınız olan ürünleri bu form aracılığı ile bize bildirebilir, fiyat alabilirsniz.

Harita

Bize ulaşmak için interaktif haritayı inceleyebilirsniz

İletişim 

Sincan Sanayi Sitesi
224.  Cadde(Eski 2.Cadde) No:3

Sincan / ANKARA

e-Posta: bilgi@pekol.com.tr
Telefon: (312) 394 28 91
Belgegeçer: (312) 394 28 92